czwartek, 18 listopada 2010

Szaleństwo, czyli Jack Skellington

     Jakiś tydzień temu natrafiłam kompletnie przypadkiem na youtubowy profil pewnej dziewczyny. Zorganizowała konkurs we współpracy z inną użytkowniczką. Początkowo zapaliłam się do pomysłu straszliwie, ale im dłużej o tym myślałam tym większe zniechęcenie mnie ogarniało.
     Bo po co? Bo kim mam się zainspirować? Bo ja nie potrafię tak dobrze. Bo nie chce mi się... I tak w nieskończoność. Ale dzisiaj zaparłam się i niemal dosłownie zmusiłam żeby usiąść na tyłku przed lustrem i zacząć malować cokolwiek na ten konkurs. Poniekąd w myśl jednej z moich ulubionych zasad, sakramentalnego: odbębnij to teraz, będziesz miała spokój później.
     Tematyka konkursu jest dość obszerna: uczestnicy mogą inspirować się zarówno filmem "Nightmare Before Christmas", jak i ogólnie Timem Burtonem i jego produkcjami. Jakby tego było mało, w grę wchodzą również inspiracje jesienią, zimą oraz wszelkimi "okolicznymi" świętami, czyli Halloween, świętem dziękczynienia i Bożym Narodzeniem.
     Można puścić wodze fantazji na całego. Ja nie odchodziłam tak daleko od źródła. Jako że uwielbiam film "Nightmare Before Christmas", od razu zawęziłam pole działania do jednego z bohaterów. Początkowo miała być to Sally, jednak internet pęka w szwach od rozmaitych interpretacji tej postaci. W końcu po kilku zmianach koncepcji mój wybór padł na Jacka Skellingtona. Efekt mojej zabawy możecie obejrzeć powyżej, poniżej... wszędzie.


Pozdrawiam cieplutko!
Katalina :*

10 komentarzy:

 1. ojej... zatkalo mnie... jest na prawde nieziemski i taki dopracowany! cudny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki, jesteście kochane! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojapier... Oj. Sorry, zwykle dość wymowna jestem, ale zapowietrzyło mnie. Wymiotłaś!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję, to dla mnie OGROMNY komplement!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Boskie wykonanie :))) Trzymam kciuki za Twoją wygraną :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję :) A czemu też nie weźmiesz udziału? Z Twoim talentem z pewnością stworzysz coś niesamowitego :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze komentarze - współtworzycie klimat tego miejsca.
Jednocześnie proszę, nie reklamujcie swoich blogów w komentarzach. Chcecie, żebym Was odwiedziła - bywajcie, komentujcie, bądźcie kreatywni.

Reklamy, linki do blogów, nachalne zaproszenia, czy inne formy autopromocji będą usuwane. Szanujmy się.